Instalacje sanitarne i armatura - Ostrów Wielkopolski

W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości elementy instalacji sanitarnych, zarówno polskich, jak i zagranicznych marek.


Oferujemy między innymi:

  • przydomowe oczyszczalnie ścieków
  • rury miedziane – mamy jedne z najniższych cen!
  • pompy i systemy kanalizacji
  • instalacje hydrauliczne
  • inne produkty instalacyjno-sanitarne

Dzięki dostępnym w naszej hurtowni hydraulicznej produktom zrealizowanie pełnej instalacji będzie nie tylko łatwiejsze, ale również za sprawą ich jakości mają Państwo pewność, że będzie ona działała niezawodnie przez lata. Naszym atutem jest szeroka paleta materiałów przeznaczonych do budowy przydomowych oczyszczalni ścieków – ekologicznych, wygodnych w obsłudze i oszczędnych, które cieszą się dużym uznaniem i kupowane są coraz częściej jako alternatywa dla zwykłych systemów kanalizacyjnych. Dla tych z Państwa, którzy wybierają standardowe rozwiązania, także mamy wiele nowoczesnych produktów do wyboru.

Zadowolenie klientów jest naszym priorytetem, dlatego zależy nam na tym, aby każde zakupy u nas były udane. Wysoka jakość, przystępne ceny, pełne doradztwo ekspertów, usługi transportowe powodują, że wyróżniamy się na tle konkurencji i dlatego cieszymy się tak dużym powodzeniem wśród klientów!

INSAN – instalacje hydrauliczne i instalacje sanitarne Ostrów Wlkp. – zapraszamy!
Produkty w ofercie

Technika sanitarna

Oferujemy produkty następujących firm